Depilacja laserowa

Laser Versus to wyjątkowe połączenie bezpieczeństwa , skuteczności oraz bezbolesności.
Energia światła laserowego w urządzeniu Versus poprzez zastosowanie monochromatycznej skupionej wiązki światła ProLens ® oraz płynnej regulacji czasu trwania impulsu wnika precyzyjnie w głąb mieszka włosowego; doprowadza tym samym do powstania wysokiej temperatury na poziomie nawet 60-650C i denaturacji białka.

Laser Versus dzięki wykorzystaniu fali o długości 808 nm oraz zastosowaniu markowej diody , najskuteczniej usuwa w sposób fototermiczny owłosienie. Taka długość fali najlepiej pochłaniana jest przez jeden z docelowych chromoforów czyli melaninę. Poprzez zmianę energii świetlnej w cieplną komórki macierzyste włosa znajdujące się w obrębie pochewki korzenia włosa ulegają podgrzaniu; dzięki temu procesowi uzyskujemy trwałą destrukcję mieszka włosowego.

depilacja laserowa 1

W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety ale również mężczyźni korzystają z zabiegów depilacji laserowej - głównie ze względów estetycznych.
Laser diodowy Versus spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów ceniących skuteczność – a także tych, którzy obawiają się bólu oraz efektów ubocznych. Zastosowany w laserze Versus wyjątkowy system chłodzenia Cool Up®( głowica zabiegowa schładzana jest do temperatury -40C) sprawia , że zabieg jest przyjemny i bezbolesny a przejrzysty i ułatwiający dobór parametrów system FTS® (Fitzpatrick Typ System) wspomaga operatora w ustawianiu prawidłowych dawek światła.depilacja laserowa 2

Versus oprócz płynnej regulacji mocy i czasu trwania impulsu posiada także możliwość zmiany częstotliwości od 1 do 10 Hz co pozwala na wykonanie szybkiego a zarazem skutecznego zabiegu depilacji laserowej.

Laser diodowy Versus to przede wszystkim:
- skuteczne zabiegi dzięki zastosowaniu skupionej wiązki ProLens®
-bezbolesność dzięki niezawodnemu systemowi schładzania powierzchni skóry Cool Up®
-bezpieczeństwo dzięki systemowy doboru parametrów do fototypu skóry FTS®
-szybkie zabiegi dzięki regulowanej częstotliwości wychodzenia impulsu laserowego

depilacja laserowa 3
Bardzo dobre rezultaty redukcji owłosienia są osiągane zazwyczaj po serii 3-5 zabiegów. Natomiast u niektórych osób liczba ta może wzrosnąć do ok.8. Zabiegi wykonujemy co 4-6 tygodni w zależności od tempa wzrostu włosów. Po zakończeniu serii, po około 1 roku lub 1,5 roku zalecane jest wykonanie zabiegu przypominającego.
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wybierz najskuteczniejszą i bezbolesną metodę depilacji laserowej .

versus glowica 1 versus glowica 2 versus 3