Makijaże

Makijaż stanowi ważną pozycję w ofercie salonu Qualite, jest naszą wielką pasją. Makijaż to sztuka wymagająca ciągłego doskonalenia i nowych inspiracji. Bierzemy udział w pokazach i konferencjach poświęconych makijażowi, śledzimy nowości i uczestniczymy w warsztatach.

Wykonując makijaż korzystamy z profesjonalnych marek: Kryolan, Malu Wilz, Jane Iredale, Mac, Inglot, Mary Key i wiele innych. Daje nam to możliwość wykonania makijażu trwałego, niepowtarzalnego i przyjaznego skórze.

Makijaż ślubny
To najtrudniejszy, a jednocześnie najbardziej satysfakcjonujący rodzaj makijażu. Musi być trwały, naturalny i pięknie prezentować się zarówno w świetle dziennym jak i wieczorowym, a także na fotografii. Nie sprawia nam to żadnego problemu.

Przed makijażem proponujmy przeprowadzić tzw. konsultacje przedślubne, aby ustalić kolorystykę makijażu i pozostałych elementów ( takich jak wiązanka czy suknia) oraz obowiązkowo wykonanie makijażu próbnego.
makijaż wieczorowy

Intensywny, trwały – w naszym wykonaniu utrzymuje się min. 12 godzin. Doskonale prezentuje się w sztucznym świetle. Wykorzystanie techniki modelowania i rozświetlania daje efekt rzeźbienia rysów.
makijaż fotograficzny

Sztuka makijażu fotograficznego nie jest łatwa. Jego barwa zmienia się w zależności od światła. Jeśli w sesji zdjęciowej używa się światła chłodnego to makijaż również powinien być utrzymany w tej tonacji ( grafit, fiolet, róż, granat ), natomiast do zdjęć z użyciem światła ciepłego stosuje się barwy ciepłe : brąz, beż, złoto. Istotne jest też czy światło będzie kontrastowe czy rozproszone. Zupełnie odmiennego podejścia wymaga od nas fotografia czarno-biała. Ważne jest też jaki efekt chcemy uzyskać, dlatego konieczna jest komunikacja i współpraca między fryzjerem, fotografem i wizażystą. Do sesji zdjęciowych używamy kosmetyków profesjonalnych, matowych, dających dobry efekt krycia. Współpracujemy z fotografikami, przygotowujemy sesje zdjęciowe, wykonujemy makijaż do fotografii ślubnej, biznesowej, paszportowej.

Dodatkowo proponujemy

Lekcje makijażu

Lekcja makijażu to propozycja dla kobiet, które same chcą nauczyć się wykonywać makijaż specjalnie dobrany do ich typu urody. Gwarantujemy indywidualny dobór barw i technik. Uczymy krok po kroku jak nakładać fluid i jak modelować kształt twarzy przy użyciu pudrów i różu. Pokazujemy technikę nakładania cieni, zaczynając od delikatnego, dziennego makijażu, stopniowo przechodząc do wieczorowego. Nauczymy korekty kształtu oka i modelowania owalu twarzy. Dowiecie się jak utrwalić makijaż i co zrobić, aby twarz wyglądała młodo i świeżo.