Masaż Lomi-Lomi

masażMasaż Lomi-Lomi Nui jest formą hawajskiej „pracy z ciałem”, pochodzącą z dawnych świątyń na Hawajach w Stanach Zjednoczonych. Służył oczyszczeniu, wzmocnieniu i uzdrawianiu ciała i duszy. Często był rytuałem przejścia lub wejścia w dorosłość lub w nowy etap życia każdego człowieka. Masaż mógł trwać nawet kilka dni. Towarzyszyły mu pieśni, modlitwy, tańce, rytuały i różne inne zabiegi pielęgnacyjne.

Dla wyróżnienia wyjątkowej wagi i znaczenia, ta świątynna forma masażu Lomi-Lomi określana była słowem Nui, czyli ważny, najwazniejszy, jedyny w swoim rodzaju, naprawdę wyjątkowy.

Lomi – Lomi Nui, hawajski masaż świątynny znany jest już szeroko w USA, wiele luksusowych ośrodków SPA w Europie Zachodniej, w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech,Rosji , ma go od dawna w swojej ofercie. Jest idealnym środkiem na szybkie, zagonione i często niedbałe życie jakie prowadzimy, na nadmiar bodźców atakujących nas zewsząd, na wypalenie zawodowe lub stany depresyjne. To zwrot w kierunku siebie samego i powiedzenia sobie – „ to mój czas, to ja sam, sama, jestem w tej chwili najważniejszy, najważniejsza dla siebie. Wszechświat potrafi pochwalić nas za taki zwrot w życiu, czasem nadspodziewanie i szczodrze wynagrodzić. Masaż Lomi -Lomi Nui to prawdziwe lekarstwo na smutki, zszargane nerwy, problemy dnia codziennego, nasze masażystki potrafią swoim dotykiem uspokoić duszę i zrelaksować ciało, zapewniając lepszy start w codzieność i ochronę przed negatywnymi aspektami każdego trudnego dnia.