Masaż Relaksacyjny

masażMasaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia.
Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również stanu zdrowia, gdyż działa leczniczo na nasze ciało.

Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.
Masaże relaksacyjne w naszym salonie wykonują masażystki z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem potrzeb klienta. W swojej pracy , wyczulone na potrzeby klienta, potrafią bardzo szybko zarientować się, czy podczas zabiegu klient potrzebuje rozmowy, czy absolutnego wyciszenia, jaka muzyka, zapach, nacisk, czy odpowienia szybkość ruchów będzie najbardziej pożądana w danej sytuacji, co zapewnia absolutne zadowolenie i relaks klienta.