Opalanie natryskowe systemem SUNFX

SunFX jest australijską firmą działającą od 1999 roku. To czołowy producent i dostawca profesjonalnych systemów do opalania natryskowego w Europie, Austraili, USA i Azji. Firma jest pionierem w sektorze oplania natryskowego, zadecydowało o tym stworzenie pierwszego, opartego na bazie naturalnych składników preparatu z najczystszym DHA. Płyny SunFx nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych.

Opalanie natryskowe to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania UV.Profesjonalny sprzęt SunFx, w połączeniu z płynami opalającymi o naturalnym składzie gwarantuje najwyższą jakość usługi. Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach SunFX posiada certyfikat Ecocert, który jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną. Aby produkt otrzymał certyfikat Ecocert musi mieć w składzie przynajmniej 95% surowców pochodzenia naturalnego.

Zabieg trwa zaledwie kilka minut, wykonywany jest na stojąco w kabinie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, a ze względu na 100% bezpieczeństo produktów usługa proponowana jest także kobietom w ciąży.Samo opalanie trwa około 10 minut, wcześniej jednak należy wykonać nietłusty piling całego ciała, możliwe jest wykonanie pilingu w salonie, natomiast zaleca się aby klientka wieczorem, dzień przed zabiegiem wykonała piling w domu. Na zabieg przychodzimy po pilingu, bez użycia antyprespirantu i balsamów do ciała. Urządzenie posiada funkcję suszenia, dzięki czemu klientka już po chwili może cieszyć się wspaniałą opalenizną.

W dniu opalania zaleca się założenie ciemniejszych ubrań, ponieważ kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 2-8 godzin, w zależności od wybranego produktu.Efekt utrzymuje się od 7 do 10 dni, przy kolejnej aplikacji nawet do 14 dni. Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na 1 lub 2 dni przed wielkim wyjściem.