Oprawa oczu

Każda kobieta marzy o pięknej oprawie oczu, zalotnym spojrzeniu i idealnym łuku brwi. W naszym salonie spełniamy te pragnienia, proponując klientkom podkreślenie spojrzenia dzięki kompleksowemu zabiegowi henny brwi i rzęs, regulacji wraz z trwałą na rzęsy. Henna brwi i rzęs to inaczej farbowanie oraz korekta kształtu brwi, które podkreślają urodę oka i twarzy.

Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie ma konieczności codziennego tuszowania rzęs oraz malowania brwi. Posiadamy bogatą paletę odcieni brązu, grafitu, szafiru oraz wiele odcieni koloru czarnego Można je ze sobą mieszać aby otrzymać idealny kolor, najbardziej pasujący do naturalnej urody każdej klientki. Posiadamy hennę zarówno sproszkowaną jak również o konstytencji pasty dla wrażliwych osób. Odpowiednio zrobiona henna brwi i rzęs potrafi uwydatnić piękno każdej twarzy i idealnie podkreślić oprawę oka, niezależnie od koloru włosów lub kształtu brwi klientki.

Henna na rzęsach może być powtarzana raz na 3-4 tygodnie, natomiast na brwiach można wykonywać ją częściej (brwi częściej wymagają poprawy koloru).
Koloryzacja brwi i rzęs nie niszczy włosków jedynie podkreślając ich piękno. Regulację brwi wykonujemy zarówno przy pomocy pęsęty, jak i wosku, lecz najlepiej łączyć obie techniki, co pozwala na trwały efekt usunięcia niechcianych włosków i uzyskania idealnej linii brwi.
Idealnym rozwiązaniem jest wykonanie dodatkowo trwałej na rzęsy, jest to niezwykle efektowny i prosty zabieg, którego efekt utrzymuje się wiele tygodni.

Trwałą na rzęsy wykonujemy w celu długotrwałego wymodelowania rzęs oraz utrzymującego się delikatnego ich podkręcenia. Stosowany jest na proste rzęsy. Trwała na rzęsy pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, przeznaczanego na modelowanie rzęs z użyciem zalotki. Po zabiegu ich codzienna kosmetyka sprowadza się jedynie do wytuszowania, podkreślającego trwale uformowany kształt.
Podkręcenie rzęs uzależnione jest od wielkości wybranych do zabiegu wałeczków oraz rodzaju zastosowanego skrętu. Zabieg trwa nie dłużej niż godzinę, natomiast efekt utrzymuje się nawet do 2 miesięcy.

Trwała rzęs jest zabiegiem, który podkreśli twoje spojrzenie. Jest to bezpieczny zabieg, który nie niszczy rzęs. Można go wykonać bez względu na długość rzęs a zaraz po nałożyć hennę .

Dla kogo trwała na rzęsy?

Jeśli posiadasz proste rzęsy, które są dość niewidoczne , codziennie używasz zalotki to jest to zabieg dla ciebie.

Na czym polega zabieg?

Po dokładnej konsultacji, dobierany jest wałeczek odpowiedni dla twoich rzęs. Nanosimy kolejna dwa preparaty i po ok. 40 min rzęsy są pięknie uniesione.