Pedicure i pielęgnacja paznokci stóp

Zadbane i wypielęgnowane stopy są bardzo ważnym elementem naszego dobrego samopoczucia i eleganckiego wyglądu. Starannie wykonany pedicure, wraz z wypielęgnowaniem paznokci u stóp to zabieg nie tylko estetyczny, jak i zdrowotny.

Piękne stopy, z gładkim, miekkim naskórkiem i wypielegnowanymi paznokciami stanowią niewątpliwie ważny aspekt naszej urody. W naszym salonie zwracamy szczególna uwagę na pielęgnacje stóp.

Proponujemy naszym klientom zarówno pedicure pielęgnacyjny, kiedy to koncentrujemy się na usunięciu nagniotków, starego naskórka, i wypielęgnowaniu paznokci, pedicure estetyczny, łączący zarówno pielęgnacje jak i dobór lakieru, hybrydy, lub żelu wraz z fantazyjnymi zdobieniami oraz pedicure spa z maskami i pilingami dobieranymi indywidualnie do potrzeb skóry i uwarunkowań aromoterycznych klienta. Wykonujemy również przedłużanie paznokci akrylożelem, przy wyjatkowo słabej płytce lub zniszczonej płytce, oraz rekonstrukcję płytki paznokciowej po urazach mechanicznych.

Dodatkowo proponujemy szeroką gamę produktów do pielęgnacji domowej dla klienta, rozpoczynając do pilingów do stóp, poprzez kremy, maski i specjalne skarpety do usuwania martwego naskórka po pedicure.

Pracujemy na najwyższej jakości produktach do pedicure, pielęgnacji stóp oraz paznokci, takich jak Gewohl, Killys, Clarena, Cuccio oraz Sterling, nasze stylistki ukończyły specjalistyczne kursy pogologiczne oraz pielęgnacji stóp, każdy klient w naszym salonie posiada osobne narzędzia, kapturki i pilniki do wykonania pedicure, z osobnym numerem i nazwiskiem.