Pielęgnacja dłoni i paznokci

Pielegnacja dłoni i paznokci jest jedną z podstawowych usług naszego studia.
W ofercie studia Qualite proponujemy naszym klientom, zarówno manicure klasyczny, obejmujący opiłowanie paznokci, wycięcie, lub odsunięcie skórek, pokrycie odżywką i dowolnym lakierem z szerokiej oferty lakierów OPI, oraz utwardzenie paznokci topem, jak i manicure hybrydowy, który wykonujemy na dwóch markach SPN oraz SEMILAC.

Manicure hybrydowy różni się tym od tradycyjnego, że po przygotowaniu paznokci, czyli opiłowaniu i wycieciu lub odepchnięciu skórek, paznokcia lekko matowimy i nakładamy lakier hybrydowy, a następnie utwardzamy warstwą nabłyszczającego topu. W przeciwieństwie do zwykłego lakieru hybrydę utwardzamy w lampie LED.

Czas wykonania obu usług jest podobny, gdyż po hybrydzie klientka nie musi odczekać kilku minut do czasu wyschnięcia lakieru. Paznokcie po utwardzeniu w lampie LED natychmiastowo są suche i błyszczące. Dodatkowo kolor na paznokciach utrzymuje się kilkakrotnie dłużej ,niż nawet najlepszy lakier.

Paznokcie nie odpryskują, nawet przy ciężkich pracach domowych, jedynie po upływie dwóch, trzech tygodni pojawia się odrost, który trzeba uzupełnić.
Usunięcie hybrydy polega na owinięciu paznokci wacikiem nasączonym w specjalnym płynie i owinięciu folią. Po upływie kilku minut warstwa hybrydy ulega rozpuszczeniu. Paznokieć jest gotowy do nałożenia nowego koloru.
Dodatkowo proponujemy naszym klientkom przedłużanie paznokci za pomocą akrylożelu. Jest to wyjątkowa metoda łącząca zalety przedłużania paznokci zarówno metodą żelową jak i akrylową. Paznokieć zyskuje twardość i wytrzymałość akrylu, zachowując elastyczność i żelu.

Nasze stylistki uczestniczą w wielu szkoleniach zarówno w zakresie budowy paznokci jak i najnowocześniejszych technik stylizacji i zdobienia, nie tylko naśladując, lecz również wyznaczając nowe trendy w stylizacji paznokci.
Każdej kliencie po perfekcyjnie wykonanym manicure wykonujemy również dostosowany do potrzeb skóry i wskazań klientki zabieg pielęgnacyjny lub maskę na dłonie