Przebicie uszu

Zabieg przebicia uszu wykonujemy za pomocą aparatu Studex Plus, jest to nowoczesny sprzęt, który działa prawie bezgłośnie, bardzo szybko i bezboleśnie.Dzięki temu istnieje możliwość szybkiego wprowadzenia kolczyka i zakrętki w odpowiednie miejsce.

Wykorzystujemy kolczyki firmy Studex, które są wykonane ze stali chirurgicznej, dzięki czemu ucho szybko się goi i nie pojawia się stan alergiczny. Posidamy szeroki wybór przebitek o różnych kształtach i kolorach, poczynając od malutkich kuleczek, różowych, srebrnych, opalizujących, poprzez złote i kolorowe serduszka. Zachęcamy aby nasza mała klientka sama dokonała wyboru przebitek.

Zabieg wykonywany jest przez stylistki z dużym doświadczeniem, dzięki czemu potrafimy wykonać przebicie uszu, nawet bardzo małym dzieciom. Potrafimy stworzyć atmosferę spokoju i zachęcić dzieci do zabiegu poprzez liczne nagrody, w tym dyplom dzielnej dziewczynki, wypisywany imiennie dla każdej naszej małej klientki. Każda dziewczynka po wykonanym zabiegu wybiera dla siebie nagrodę, dzięki czemu stres mija i zadowolona mała klientka dumnie prezentuje przebitki mamie i całej rodzinie.

Istnieje równiez możliwość wcześniejszego znieczulenia płatków uszu dla dziewczynek, które szczególnie obawiają się przebicia uszu. Staramy się, aby zabieg przebiegał zupełnie beastresowo. Po wcześniejszej rezerwacji możliwe jest umówienie zabiegu z jednoczesnym przebiciem obu szu.

Po zabiegu zaleca się nie wyciągać kolczyków przez 6 tygodni.
czas trwania zabiegu:15 min.