Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji. W zależności od preferencji klientki w naszym salonie stosujemy przedłużanie zarówno przy użyciu rzęs jedwabnych, jak i z norek. Każdy rodzaj zabiegu cieszy się dużą popularnością, a świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie, dlatego zapewniamy stuprocentową gwarancję zadowolenia.

To co nas wyróżnia:

• profesjonalne stylistki rzęs z kilkuletnim doświadczeniem
• zabieg jest bezpieczny, nie boli, nie powoduje dyskomfortu
• precyzyjne i pełne przedłużenie rzęs w czasie około 2-3 godzin
• posiadamy wszystkie długości i rodzaje rzęs, tylko najwyższej jakości
• indywidualnie dobieramy i rekomendujemy długość oraz rodzaj rzęs
• doklejamy nawet do 300 rzęs na oko (metoda 3 do 1)
• efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs trwa 4-6 tyg.
• przedłużone rzęsy to piękny wygląd i wyjątkowa wygoda (nie musisz ich tuszować)
• efekt końcowy może być całkowicie naturalny (rzęsy wyglądają jak prawdziwe) lub spektakularny – Ty decydujesz, my rekomendujemy

Jak wygląda zabieg

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs odbywa się przy użyciu precyzyjnych szczypczyków pozwalających na dokładne odseparowanie każdego włoska. Zabieg jest niezwykle staranny i precyzyjny, specjalnym klejem mocuje się każdą pojedynczą rzęsę. Klientka decydująca się na przedłużanie powinna zarezerwować czas nawet do trzech godzin. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na wygodnym fotelu kosmetycznym, nie jest więc – pomimo długości trwania – uciążliwy ani męczący. Wiele klientek zasypia podczas zabiegu.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg przedłużania rzęs polecany jest każdej kobiecie aby nadać oczom i twarzy wyrazisty wygląd. Przedłużone rzęsy to niezwykła wygoda i brak konieczności ich tuszowania. Efekt przedłużania rzęs potrafi utrzymywać się nawet do sześciu tygodni. Jednak, aby stale cieszyć się rzęsami w zadowalającej kondycji i świetnym wyglądzie, uzupełnianie należy powtarzać co ok. trzy, cztery tygodnie.

Jakie są przeciwwskazania?

Nie ma ich zbyt wiele. Właściwie jedynym dyskwalifikującym do wykonania zabiegu przeciwwskazaniem jest całkowity brak rzęs. W naszym salonie otrzymasz profesjonalną poradę i pomoc w podjęciu decyzji.

Zalety zabiegu

Sztuczne rzęsy posiadają wiele zalet, przede wszystkim piękny wygląd, podkreślenie oczu. Nie uwierzysz jak zobaczysz się w lustrze tuż po zabiegu. Piękne, długie, podkręcone rzęsy prawie jak prawdziwe. Wygląd przedłużonych i zagęszczonych rzęs niczym nie różni się od naturalnych i często nawet profesjonaliści mają problem z ich rozpoznaniem. Poza tym są wodoodporne, więc bez problemu można korzystać z kąpieli na basenie czy z sauny. Klientki po zabiegu często rezygnują z tuszowania rzęs, ponieważ oczy są wystarczająco wyraźnie podkreślone, a rzęsy gęste i piękne. Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs.

Pielęgnacja rzęs tuż po zabiegu

Nie należy przecierać oczu, używać natłuszczających kosmetyków pielęgnacyjnych w okolicy oka, by nie osłabić działania kleju. Trzeba także uważać przy demakijażu – najlepiej zrezygnować z tłustych preparatów na bazie oleju na rzecz płynu micelarnego.

Czego unikać?

Tanich ofert z tzw. zakupów grupowych, przedłużania ekspresowego, rzęs w postaci pasków, i tym podobnych „szybkich” metod przedłużania. Oferowany przez nas zabieg to precyzyjna i czasochłonna procedura. Cierpliwość wynagrodzona jest jednak oszałamiającym efektem.