Zabiegi ujędrniające na biust

Studio Qualite w swojej gamie zabiegów pielęgnacyjnych szczególną wagę przykłada do zabiegów ujędrniających i podnoszących biust, jako niezwykle ważnego atrybutu urody i dobrego samopoczucia każdej kobiety. Po konsultacji z klientką proponujemy odpowiednio dobraną serię zabiegów uwzględniających preferencje i potrzeby danej skóry.

Jako zabiegi ujędrniające i podnoszące biust proponujemy terapie z użyciem masek termoaktywnych, pobudzających mikrokrążenie, napinających skórę, połączonych z maską gipsową. Drugą alternatywą są zabiegi z użyciem rolera, czyli terapia mikroigłowa na skórę biustu. Zabieg polega na wprowadzeniu substancji aktywnych, o działaniu silnie ujędniającym, przy pomocy rolera, indywidualnego dla każdej klientki, kiedy to poprzez odpowieni nacisk i specjalne ruchy jesteśmy w stanie wprowadzić koncentrat na tyle głęboko, aby uzyskać oczekiwane rezultaty.

Kolejnym zabiegiem ujędrniającym i podnoszącym biust są maski Guam, kiedy to poprzez bogactwo składnikow aktywnych i działanie termiczne osiągamy efekt niesamowitego wygładzenia i napięcia skóry.

Dodatkowo proponujemy, dla wyjątkowo problematycznej skóry mezoterapię mikroigłową z odpowiednio dobranym koktailem składników aktywnych, polegającą na zintensyfikowaniu działania pielęgnacyjnego poprzez wprowadzenia koktajlu przy użycia dermapena z kartridżem z dwunastoma lub trzydziestosześcioma igłami.

Mezoterapia mikroigłowa pozwala nie tylko wsporadzić produkt dokładnie w to miejsce, gdzie powinien się znaleźć, pomijając barierę naskórkową, lecz także poprzez mikrouszkodzenia skóry, zmusza ją do szybkiej regeneracji.