Zabiegi wyszczuplające

W naszym salonie wracamy do pielęgnacji sprzed lat, zabiegu GUAM, starsze klientki pamiętają zabiegi z jego użyciem, jego charakterystyczny zapach, a przede wszystkim ogromną skuteczność. Wraz z rozwojem kosmetyki i kosmetologii, zaczeto zwracać się w stronę ładnie pachnących, aromaterycznych zabiegów, często z użyciem bandaży nasączonych róznymi substancjami, zabiegi z użyciem GUAM na pewien czas zostały zapomniane. Wspomniane nowości pięknie pachniały, były bardzo przyjemnymi rytuałami, niestety miały jedną wadę – nie potrafiły zdziałać zbyt wiele. Stąd nasz powrót do zabiegów z użyciem GUAM, który cechuje się, mimo niezbyt przyjemnego zapachu, ogromną skutecznością.

Koncentraty błotne, jakie oferujemy w naszym salonie to idealnie dobrana kompozycja alg morskich, wydobytych z Francji, glinek i ekstraktów ziołowych. Kosmetyki tego rodzaju cieszą się uznaniem od ponad 30 lat na terenie całego świata. Koncentraty błotne są bestsellerem biorąc pod uwagę całą gamę produktów Guam, we Włoszech są numerem 1. Preparaty te zostały docenione ze względu na swoją skuteczność – niezbędne składniki odżywcze wpływają dobroczynnie na stan skóry, pozbawiając jej niekorzystnej „pomarańczowej skórki”i skutecznie redukują niechcianą liczbę centymetrów w obwodzie.
Cellulit to niedoskonałości w wyglądzie skóry, złogi tłuszczu pod skórą oraz wszelkiego rodzaju wypryski skórne obejmujące charakterystyczne wgłębienia. Dzięki Guam możemy wykonać zabieg redukujący cellulit oraz nadmiar tkanki tłuszczowej w skuteczny i naturalny sposób.
Fanghi d’alga GUAM wyprodukowany przez LACOTE to błotny koncentrat zawierający kombinację ekstraktów roślinnych z bluszczu, kasztanowca, olejków esencjonalnych z cytryny i oregano oraz w 100% naturalne składniki pochodzenia morskiego, takie jak algi, glinka i sole mineralne. Preparat bardzo skutecznie walczy z cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki opatentowanej formule antycellulitowej efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu, a efektywność stosowania terapii została potwierdzona instrumentalnymi badaniami klinicznymi.
Formuła składników zawartych w koncentracie wpływa dobroczynnie na skórę – ujędrnia, nawilża, wygładza oraz dostarcza niezbędnych składników odżywczych nadając jej długotrwałą miękkość i elastyczność. Stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzającej pomagając w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

EFEKTY STOSOWANIA

  • Utrata szerokości i centymetrów w obwodzie uda oraz brzucha
  • Redukcja niedoskonałości w wyglądzie skóry oraz wyprysków spowodowanych cellulitem
  • Ujędrniona, miękka i elastyczna skóra

NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE
algi GUAM: są bogate w jod, żelazo i wapń oczyszczają, nawilżają i zmiękczają skórę, skuteczne wobec pomarańczowej skórki wywołanej przez zatrzymanie nadmiaru wody w organizmie.
glinka: posiada wysoki współczynnik wchłaniania, usuwa toksyny usunięte ze skóry, oddziela martwe komórki skóry, posiada naturalne funkcje myjące, pozostawia skórę jedwabiście gładką.
wyciąg z bluszczu: ma wpływ na uregulowanie ścian naczyń włosowatych skóry, dzięki zawartości saponiny łagodzi obrzęki. Jest on stosowany w celu przywrócenia równowagi hydrolipidowej i nawilżeniu suchej skóry. Utrzymuje skórę jędrną i elastyczną.
wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego: ma działanie ściągające, chłodzące i tonizujące. Prowokuje otwarcie ścian naczyń włosowatych zwiększając wchłanianie składników aktywnych zawartych w preparacie. Pomaga łagodzić obrzęki.
fito-ekstrakt z kasztanowca: korzystnie działa na obrzęki i chroni naczynia włosowate.
olejki eteryczne z oregano i cytryny: wnikają w głąb skóry i transportują substancje czynne.